BAMBUM FHUYE 6 KİŞİLİK KAHVE FİNCAN TAKIMI ÜCRETSİZ AYNI GÜN KARGO(B0292)
BAMBUM FHUYE 6 KİŞİLİK KAHVE FİNCAN TAKIMI ÜCRETSİZ AYNI GÜN KARGO(B0292)
BAMBUM FHUYE 6 KİŞİLİK KAHVE FİNCAN TAKIMI ÜCRETSİZ AYNI GÜN KARGO(B0292)
BAMBUM FHUYE 6 KİŞİLİK KAHVE FİNCAN TAKIMI ÜCRETSİZ AYNI GÜN KARGO(B0292)
BAMBUM FHUYE 6 KİŞİLİK KAHVE FİNCAN TAKIMI ÜCRETSİZ AYNI GÜN KARGO(B0292)

Bambum Fhuye 6 Kişilik Kahve Fincan Takımı (B0292) (B0292)

Marka : Bambum
Fiyat : ₺70,73(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 16
₺7,86 'den başlayan taksitlerle

Bambum Fhuye 6 Kişilik Kahve Fincan Takımı

Ürün Boyutları 10x5.5 cm

 

Bambum ve Porselen'in kahve takımı ile muhteşem uyumu!
 

Bambum Fhuye 6 kişilik kahve takımı, zarif fincan ve tabaklarıyla sunumunuzu daha şık kılıyor! Bambu tabakları ve estetik fincanları ile Fhuye, favori kahve setleriniz arasında ve dolabınızın en değerli köşesinde yer alacak.

Sadece kahve sunumu için değil aynı zamanda da sevdiklerinizin özel günlerinde veya diğer önemli günlerde hediyelik ev eşyası veya normal hediyelik olarak Bambum Fhuye'yi tercih edebilirsiniz.

Neden Bambu?

Buğdaygiller familyasına ait olan Bambu Ağaçları, 10 cinse ve 1450'den fazla da alt türe yayılmaktadır. Özellikle Japonya'da dürüstlüğün, Çin'de uzun ömrün ve Hindistan'da ise dostluğun sembolü olan bambu, Asya'da yetişen bir bitkidir.

Bambum ürünleri, bambu ağacından üretilir.
 

 

Bambum Servis Tabağı Modelleri

Günün tüm öğünleri için özenle hazırlanmış Bambum servis tabağı modelleri, çeşitli boy ve ebatlarda tasarlanmıştır.

Kahvaltı tabaklarından, yemek servis tabaklarına kadar birçok ürün yelpazesi bulunan Bambum’un, ayrıca özel üretim tabakları da mevcuttur.
 

 

Bambu Ağaçları Çevre Dostudur

Tamamen doğal olan Bambu ürünleri, ağacın en ham halinden üretilir. Ömrünü doldurmuş bir bambunun ait olduğu yere yani doğaya tekrar döndüğünü biliyor muydunuz? Tam da öyle
Örneğin, bir ormanda ağacın dibine bırakacağınız bambu tabağı, en az ağaçtan yere düşen dal kadar doğaya etkilidir. Şekil olarak bambu ürünü tabağa benzese de unutulmamalıdır ki ağacın kendisidir

 

 

Bambum Ürünlerinin Kullanımı

Kullanım talimatlarını doğru bir şekilde yerine getirdiğiniz tüm Bambum ürünleri, uzun yıllar boyunca estetiğini kaybetmeden hizmet etmeye devam eder. 
 

Saklama: Bambum ürünlerinizi doğrudan güneş ışığına maruz kalacak şekilde saklamamalısınız. Yoğun güneş, yapıştırıcıların kurumasına ve bunla beraber ürününüzün çatlamasına neden olabilir.
Güneş ışığına maruz bırakmadan uzun yıllar boyunca saklayabilirsiniz.

 

Kullanım: Bambum ürünlerinizi, tüm gıdaları servis etmek için tercih edebilirsiniz. Tamamen doğal olan Bambum ürünleri, 80 dereceye kadar sıcak sunumlarda ve çorba, balık, kuruyemiş, tatlı v.b. gıdaların servisinde rahatlıkla tercih edilebilir. Doğal reçine kaplamasına sahip Bambum ürünleri, servis ettiğiniz hiçbir gıdanın lezzetine ve doğallığına zarar vermez.
 

Yıkama: Bambum ürünleri kullanıcıları, mümkün olduğu en kısa süre içerisinde ürünlerini yıkamalıdır. Uzun süre kirli kalması, lekeler oluşmasına sebep olabilir.

Yıkama esnasında kaynar su, çamaşır suyu ve diğer aktif maddesi yüksek olan deterjan ve bulaşık teli gibi tahriş oluşturabilecek temizleyiciler kullanılmamalıdır.
 

Bakım: Doğası gereği kuru bir yapıya sahip olan Bambum ürünleri, bakım için hiçbir zaman kimyasala ihtiyaç duymaz! Doğal zeytinyağı veya sedir yağı ile yağlayarak bakımı sağlanabilir. Çeşitli zamanlarda Bambum ürünlerinizi çok az zeytinyağı ile yağlayıp kurumaya bırakarak görünümlerini yenileyebilirsiniz.