BAMBUM TENDON 3 LÜ SAKLAMA KABi ÜCRETSiZ AYNi GÜN KARGO(B2699)
BAMBUM TENDON 3 LÜ SAKLAMA KABi ÜCRETSiZ AYNi GÜN KARGO(B2699)
BAMBUM TENDON 3 LÜ SAKLAMA KABi ÜCRETSiZ AYNi GÜN KARGO(B2699)
BAMBUM TENDON 3 LÜ SAKLAMA KABi ÜCRETSiZ AYNi GÜN KARGO(B2699)
BAMBUM TENDON 3 LÜ SAKLAMA KABi ÜCRETSiZ AYNi GÜN KARGO(B2699)

Bambum Tendon 3lü Saklama Kabı (B2699) (B2699)

Marka : Bambum
Fiyat : ₺76,90(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 124
₺8,54 'den başlayan taksitlerle

Bambum Tendon 3lü Saklama Kabı

Minimal ve Şık Tasarım

 

 

Bambum Tendon ile Bakliyatlarınızın Tazeliğini Koruyun

Bambum Tendon 3lü saklama kabı, tezgahınızda daima yemek pişirirken sizlere eşlik edecek şekilde tasarlandı. Birbirinden bağımsız 3 farklı bölmeye sahip olan Tendon bakliyatlarınızın tazeliğini daima koruyacak, mutfaktaki en özel ve şık yardımcınız olacak.

Sadece mutfağınızda değil aynı zamanda da sevdiklerinizin özel günlerinde veya diğer önemli günlerde hediyelik ev eşyası veya normal hediyelik olarak Tendon'u tercih edebilirsiniz.

Neden Bambu?

Buğdaygiller familyasına ait olan Bambu Ağaçları, 10 cinse ve 1450'den fazla da alt türe yayılmaktadır. Özellikle Japonya'da dürüstlüğün, Çin'de uzun ömrün ve Hindistan'da ise dostluğun sembolü olan bambu, Asya'da yetişen bir bitkidir.

Bambum ürünleri, bambu ağacından üretilir.
 

Bambum Saklama Kabı 

Mutfak dekorasyonunuzu şekillendiren 3lü Bambum saklama kabı modelleri, şık ve minimal yapısı sayesinde yemek yaparken en önemli yardımcılarınızdan olacak. 

 

Bambu Ağaçları Çevre Dostudur

Tamamen doğal olan Bambu ürünleri, ağacın en ham halinden üretilir. Ömrünü doldurmuş bir bambunun ait olduğu yere yani doğaya tekrar döndüğünü biliyor muydunuz? Tam da öyle
Örneğin, bir ormanda ağacın dibine bırakacağınız bambu tabağı, en az ağaçtan yere düşen dal kadar doğaya etkilidir. Şekil olarak bambu ürünü tabağa benzese de unutulmamalıdır ki ağacın kendisidir


 

 

Bambum Ürünlerinin Kullanımı

Kullanım talimatlarını doğru bir şekilde yerine getirdiğiniz tüm Bambum ürünleri, uzun yıllar boyunca estetiğini kaybetmeden hizmet etmeye devam eder. 
 

Saklama: Bambum ürünlerinizi doğrudan güneş ışığına maruz kalacak şekilde saklamamalısınız. Yoğun güneş, yapıştırıcıların kurumasına ve bunla beraber ürününüzün çatlamasına neden olabilir.
Güneş ışığına maruz bırakmadan uzun yıllar boyunca saklayabilirsiniz.

 

Kullanım: Bambum ürünlerinizi, tüm gıdaları servis etmek için tercih edebilirsiniz. Tamamen doğal olan Bambum ürünleri, 80 dereceye kadar sıcak sunumlarda ve çorba, balık, kuruyemiş, tatlı v.b. gıdaların servisinde rahatlıkla tercih edilebilir. Doğal reçine kaplamasına sahip Bambum ürünleri, servis ettiğiniz hiçbir gıdanın lezzetine ve doğallığına zarar vermez.
 

Yıkama: Bambum ürünleri kullanıcıları, mümkün olduğu en kısa süre içerisinde ürünlerini yıkamalıdır. Uzun süre kirli kalması, lekeler oluşmasına sebep olabilir.

Yıkama esnasında kaynar su, çamaşır suyu ve diğer aktif maddesi yüksek olan deterjan ve bulaşık teli gibi tahriş oluşturabilecek temizleyiciler kullanılmamalıdır.
 

Bakım: Doğası gereği kuru bir yapıya sahip olan Bambum ürünleri, bakım için hiçbir zaman kimyasala ihtiyaç duymaz! Doğal zeytinyağı veya sedir yağı ile yağlayarak bakımı sağlanabilir. Çeşitli zamanlarda Bambum ürünlerinizi çok az zeytinyağı ile yağlayıp kurumaya bırakarak görünümlerini yenileyebilirsiniz.