Starax, 1996 yılında mutfak ve mobilya aksesuarları sektöründe hizmet vermeye başlayan bir markadır. 25 yılı aşkın süredir ürün çeşitliliğini artırarak, büyüyen iş gücü ve kapasitesiyle müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Doğaya, çevreye ve çalışanlarına saygı bilinciyle hareket eden Starax, Tekirdağ Velimeşe Organize Sanayi Bölgesindeki 32.500m² kapalı, 10.000m² açık alana sahip fabrika binasında genç ve dinamik çalışanlarıyla üretim yapmaktadır.

Starax, AR-GE'ye verdiği önem ile her geçen yıl ürün yelpazesini geliştirmektedir. İleri teknoloji tesisleri ve makineleriyle, müşterilerine daha iyi hizmet verme konusunda sürekli yenilikler yapmaktadır. Yurtiçinde aranan bir marka olma özelliğinin yanı sıra, düzenli ihracatlarla 90'dan fazla ülkeye hizmet vermektedir.

Starax'ın ürün grupları, fonksiyonel kiler sistemleri, ergonomik tezgah altı ve köşe dolabı üniteleri, set arası aksesuarlar, dolap içi raf grupları, gardrop aksesuarları, çok amaçlı kolon grupları ve modern banyo aksesuarlarından oluşmaktadır. Müşterilerinin ihtiyaçlarını göz önünde bulunduran Starax, estetik ve fonksiyonel tasarımlarıyla beğeni kazanmaktadır.

Starax, müşterilerinin güveni ve desteğiyle her zaman daha çok çalışarak yoluna devam edecektir. Müşteri memnuniyetine ve kaliteye verdiği önemle, sektördeki liderliğini sürdürecektir