Ar-pat, 1977 yılında Bursa'da 30 metrekare alanda kurulan bir mobilya üreticisi olarak faaliyetlerine başlamıştır. Yıllar içinde ürün çeşitliliği, makine parkuru ve üretim kapasitesindeki artışla birlikte sürekli büyüme kaydeden Ar-pat, günümüzde modern tesislerinde 2.000 metrekare alanda üretim faaliyetlerini sürdürmektedir.

Firmanın bünyesinde yer alan genç ve eğitimli kadrosu, müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma anlayışı benimsemekte ve ürün tasarımından numune çalışmalarına, üretimden teslimata kadar geçen süreçte müşteri lehine optimum bir şekilde yöneterek en kaliteli ürünleri en uygun zamanda müşterilerine teslim etmektedir.

Ar-pat, üretim, kalite ve marka konusunda yurtiçi pazarda en üst sıralarda yer alan bir firmadır. Son yıllarda başlattığı ihracat çalışmaları sayesinde, kaliteye önem veren müşterileri tarafından yurt dışında da tercih edilmektedir. TSE ve CE gibi ulusal ve uluslararası kalite belgeleri, firmanın kapı donanımları konusunda titiz çalışmalarının bir kanıtı olarak müşterilere güven vermektedir.

Firmanın 42 yıllık aralıksız, ilkeli ve prensipli çalışmaları, kalitenin ve güvenin merkezi olma konusunda başarılı bir şekilde sürdürülmektedir. Ar-pat, gelecekte de bu başarı hikayesini devam ettirmek ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için çalışmalarına devam edecektir.