1998 yılından beri mutfak dolabı kapak profilleri üretiminde deneyimli bir kadroya sahip olan bir şirket, 2007 yılında Bursa'da kurulan bir süpürgelik üreticisi olan bu şirket, müşteri memnuniyeti ve kaliteli ürünlerin öncelikli olduğu bir anlayışla çalışmalarını sürdürmektedir.

Purmelt blok tutkal kullanarak üstün tutunma kuvveti ve dayanım özellikleri sunan finish folyo kaplamalı mdf süpürgelikler üretmektedirler. Kaliteli ürün ve hizmet anlayışı ile sektörde kısa sürede yaygın bir bayi ağı oluşturmuşlardır. 2011 yılında yeni fabrikalarına taşınarak üretim kapasitelerini arttırmışlardır.

1800 metrekare kapalı, 300 metrekare açık alanı olan yeni fabrikalarında çalışmalarına devam etmektedirler. İstisnasız her yıl makine parklarını yenilemektedirler ve gelecekte de aynı yönde devam etmeyi hedeflemektedirler. 2015 yılından itibaren iki vardiya çalışmalarına geçerek yıllık üretim kapasitelerini yedi milyon metrekare üzerine çıkarmışlardır.

Müşterilerine 63 farklı renk ve 6 farklı modelde finish folyo kaplı süpürgelikler ve 4 farklı renk ve 5 farklı modelde PVC kaplı süpürgelikler sunmaktadırlar. Buna ek olarak, belirli metrajların üzerinde özel renk ve model taleplerine de yanıt vermeye hazırdırlar.

1 2 >