Mutlusan Elektrik, 1983 yılında Mustafa Kaçmaz tarafından kurulmuş ve elektrik aksamları üretimine başlamış bir Türk şirketidir. İnovasyon ve kalite odaklı yaklaşımı sayesinde sektöründe öncü konumda olan Mutlusan Elektrik, 80'den fazla ülkede müşterilerine hizmet vermektedir. Tam entegre üretim tesislerinde Elektrik Anahtar ve Prizleri, Grup Prizler, Aksesuarlar, Kablo Kanalları, ABS Plastik Panolar, Elektrik Tesisat Elemanları, Endüstriyel Elektrik Aksamları ve Aydınlatma Ürünleri üreten şirket, ürünlerinde yenilikçi teknolojiler kullanmaktadır.

Mutlusan Elektrik, sadece ürünleri ile değil, aynı zamanda sürdürülebilir bir gelecek için de sorumluluk alıyor. Karbon ayak izini küçültmek amacıyla yatırımlar yaparken, geri dönüşüm, gönüllülük ve ağaçlandırma faaliyetlerini desteklemektedir. Şirketin 700 çalışanı da bu hedefe ulaşmak için birlikte çalışmaktadır.

Mutlusan Elektrik, yenilikçi ürünleri, kalite odaklı yaklaşımı ve sürdürülebilirlik çalışmalarıyla sektöründe lider bir konumda yer almaktadır.