Şirketimiz 1999 yılında otomotiv sektöründe markası olan AUTOKIT, MAGIC DOSE markaları ile üretim, ithalat, dağıtım ve pazarlamayı gerçekleştirmek üzere hedef pazarı olan zincir mağazalar, akaryakıt istasyon marketleri gibi yurt genelinde perakende satış noktalarına ürün ve hizmetlerini sunmak amacıyla kurulmuştur.

2005 yılında Made in U.S.A olan FORMULA 1 markalı oto iç & dış bakım ürünlerinin ve yine Made in U.S.A olan SUPER-X markalı oto performans ürünlerinin distribütörlüğünü almıştır. 2006 yılında hızla büyüyen pazarımızla müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek adına akaryakıt istasyon marketlerine hizmetlerini sunmak üzere ilk grup şirketimiz olan İstanbul Marketink Paz. Dış Tic. Ltd. Şti. firması kurulmuştur.

2014 yılında oto bakım ürünlerinin yanında oda kokuları, kozmetik ve temizlik ürünleri ile ilgili imalatı gerçekleştirmek adına 6.000 m² kapalı alanda kurulu ikinci grup şirketimiz Arden Kozmetik San. Tic. Ltd. Şti. firması kurulmuştur.

Şirketimiz kısa ve uzun vadeli projelerle belirlemiş olduğu hedeflerine izlediği istikrarlı girişim ve taşıdığı kurumsal kimliğiyle ilgili zaman diliminde ulaşmış olup bunu hedefin üzerine taşımıştır. Şirketimiz müşteri memnuniyetini artırmaya yönelik çalışmalar kapsamında, müşteri taleplerine duyarlı olup, AR-GE çalışmaları ile esnek tasarım ve faydalı ürünleri üretip üretim ve dağıtım süreçlerinde ürün hizmet kalitesini artırmıştır.