15 yıllık tecrübe birikimiyle kurulan DEFNE BANYO, kendi üretimleri olan banyo aksesuarları konusunda sektörün önde gelen firmalarından biridir. Sahip olduğu uzman ve eğitimli kadrosuyla müşterilerine kaliteli işçilikle dünya standartlarında aksesuar ve hizmet tedariği sağlamaktadır.

DEFNE BANYO, sektördeki 15 yıllık tecrübe birikimini en iyi şekilde değerlendirerek, banyo aksesuarları, mutfak aksesuarları ve ofis gereçleri pazarlarında rekabet eden bir şirket olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Pazar payını ve rekabet gücünü artırmayı hedefleyen firma, müşteri memnuniyetini kazanarak satış öncesi ve satış sonrası hizmetleri sunmaktadır.

DEFNE BANYO, teknoloji birikimi ve insan gücünün katkısıyla iç ve dış pazarların değişen isteklerine kolayca yanıt verebilmektedir. Müşterilerinin başarısı üzerinde yoğunlaşan firma, uzun vadeli stratejik işbirliğiyle birlikte müşterilerine üstün hizmet sunarak katma değer sağlamayı hedeflemektedir.

Sonuç olarak, DEFNE BANYO, sektörün önde gelen firmalarından biri olup, 15 yıllık tecrübe birikimiyle kendi üretimi olan banyo aksesuarları konusunda müşterilerine kaliteli işçilikle dünya standartlarında hizmet sağlamaktadır. Müşteri memnuniyetini hedefleyen firma, teknoloji birikimi ve insan gücünün katkısıyla iç ve dış pazarların değişen isteklerine kolayca yanıt verebilmektedir.

1 2 >
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR