TASARIM ÖDÜLLÜ MOBİLYA AKSESUAR ÜRÜNLERİ AFEKS GÜVENCESİYLE SATIŞTA

Mobilya aksesuar markası Samet, tüm ürünleriyle Afeks çatısı altında sizlerle buluşuyor.

Mobilya aksesuar alanında 50 yıla varan tecrübesiyle sektörde öncü olan Samet, 6.000’i aşkın ürün çeşidiyle hizmet veriyor.

 

Menteşe, ray, çekmece, kapak sistemleri üretimi yapan Samet, tasarımlarında işlevsellik ve estetiği temel alıyor.

YENİLİKÇİ ÜRÜNLER

Samet A.Ş., 2021 yılının ilk 11 ayına göre Türkiye'de tüm sektörler içerisinde Avrupa Patent belgesi alan 7. , Amerika Patent belgesi alan firmalar arasında 11. sırada yer aldı.

ÖDÜL ALAN TASARIMLAR

İnovatif esaslı üretimiyle Samet, Türkiye İnovasyon ve Başarı Ödülleri töreninde 'Yılın İnovatif Mobilya Aksesuarları Markası' ödülüne de layık görüldü.

İKİLİ KALKAR KAPAK SİSTEMİ

Mekanik ikili kalkar kapak sisteminin (multi-mech teknolojisi), kusursuz açılma ve yavaş kapanma, 3D ayar imkanı, her tasarıma uygunluğu mutfağınızda doğal bir esinti oluşturacak.

Multi-Mech teknolojisi mutfaklarınızdaki tüm dolap tasarımlarına uyum sağlar.

Kolaylıkla katlanıp açılan ikili kalkar kapak sistemi yavaş ve sessiz bir şekilde kapanır. Açılma ve kapanma hareketini kusursuz kılar.

Teleskopik kollar kademeli ayar imkanı ile ara kapak boyları için en uygun kol boyu bulunur.

Kusursuz görünüm ve mükemmel hizalama için sol-sağ, yukarı-aşağı ve ön-arka ayar kabiliyeti sağlar.

Modern bir görünüm için beyaz, gri, siyah, antrasit ve moka ile 5 farklı renk seçeneği ile yaşam alanınızda şık görünümü yakalayın.

MENTEŞELERDE YAVAŞ KAPANMA ÖZELLİĞİ VE KOLAY MONTAJ

Samet menteşeler, fren mekanizması ile mobilya kapaklarının yavaş ve sessiz kapanmasını sağlar.

Yavaşlatıcı mekanizmalar, menteşenin içerisine yerleştirilerek estetik görünüm sağlanmıştır.

Track mekanizması, tornavida kullanmadan tek dokunuşla kapağı sökme ve takma özelliği sağlar.

 

Eksantrik ayar sistemi ile menteşenin 3 eksende de ayarlanabilmesi mümkün. Yukarı-aşağı, öne-arkaya ve sağa-sola hareket kabiliyeti ile mobilya kapaklarının kurulumunda büyük rahatlık sağlar.

BAS AÇ ÇEKMECE SİSTEMLERİ

Özel tasarımlara uygulanabilen çekmece sistemleri, hareket kabiliyetini farklı ihtiyaçlara uygun karşılar. Samet çekmece sistemleri geniş çekmece boyu seçenekleriyle çeşitli ihtiyaçlara yönelik çözümler sunar. Kulpsuz çekmece tasarımları tek dokunuşla (bas-aç) kullanım kolaylığı sağlar.

Yukarıda saydığımız ve daha belirtmediğimiz özelliklere sahip Samet markalı frenli, frensiz menteşe sistemleri, çekmece sistemleri, ray sistemleri, kalkar kapak sistemler, kapak makasları, amortisörler, sürme kapak sistemler ve bağlantı aksesuarları Afeks mağazaları ve afekyapimarket.com sitesi üzerinden sizleri bekliyor.
1 2 3 ... 5 >